• pt.. paź 18th, 2024

PRACA – Kierownik Działu Ogólnobudowlanego.

Byadmin

lip 17, 2024

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: Kierownik Działu Ogólnobudowlanego.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw związanych z budową, przebudową, montażem, remontem lub rozbiórkami obiektów budowlanych.
  • Sprawowanie nadzoru nad robotami budowlanymi.
  • Rozliczanie prowadzonych prac.
  • Dysponowanie środkami transportu oraz sprzętem będącymi w dyspozycji Działu.
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników Działu.

Wymagania dotyczące kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo lub pokrewny.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze realizacji zadań zbliżonych do zawartych w podstawowych obowiązkach na zajmowanym stanowisku.
  • Znajomość prawa budowlanego.
  • Posiadane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi.
  • Umiejętność analizy kosztorysów.
  • Umiejętność posługiwania się aplikacjami MS Office, programem AutoCad oraz programami do kosztorysowania robót.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

– pakiet świadczeń socjalnych,

– wspierające środowisko pracy,

– możliwość rozwoju zawodowego.

– pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

CV prosimy składać w Dziale Kadr i Płac w budynku PGK Sp. z o. o. w Brzozowie przy ulicy Legionistów 10, pokój nr 6 na 1 piętrze lub w wersji elektronicznej na adres: biuro@pgk-brzozow.pl.